Pacific Energy

Pacific Energy True North 20 kanadská krbová kamna

Kanadská krbová kamna Pacific Energy True North 20 se vyznačují jednoduchým designem, hlubokou spalovací komorou, velkým výkonem a dlouhou dobou hoření - až 8h. Jedná se o ekonomickou variantu kamen od firmy Pacific Energy. Magnetický ventilátor na kouřovod zdarma!

více
Cena s DPH
46 980
Na objednávku (zjistíme dostupnost)
Kód produktu: TN20.PEDA
Výrobce: Pacific Energy

Poradíme s výběrem

Nejste si jistí výběrem?
Ozvěte se nám, poradíme...
Jiří Zajíc
Jiří Zajíc
info@krbyzajic.cz  
+420 725 409 667 (9-15h)

Popis

Kanadská kamna na dřevo Pacific Energy True North jsou ekonomickým modelem navrženým s ohledem na hodnotu a poskytují výkon i spolehlivost. Pokud vše, co potřebujete, je teplo, můžete se spolehnout na tuto značku - sílu, výkon a dobrou cenu. Jednoduché ovládání, snadné plnění a čisté sklo je jednou s vynikajicích vlastností těchto robustních kamen na dřevo. Kamna True North jsou velmi hluboká, což umožňuje přikládání delších polen - 45 cm. Jsou vyrobeny s oceli a vyloženy speciálním šamotem, dvířka jsou z litiny.

Kamna od firmy True North od Pacific Energy mají rozsah výkonu 7 až 16 kw a dokáží hořet až 8h. Kanadská kamna fungují na principu bezroštového spalování (nemají rošt ani popelník), díky kterému Vám tyto kamna dokáží hořet velmi dlouhou dobu. Tento model se vyrábí také s nožičkami.

Základní sestava je tvořena černým tělem, černými dveřmi a černým podstavcem.

Jako příslušenství si můžete zvolit: el. ventilátor (uveďte do poznámky a my Vám pošleme kalkulaci).

!!! POZOR !!! Kanadská kamna mají velmi atypický pr. kouřovodu!!! Pokud chcete kamna zapojit klasickým způsobem (tzv. po kouři), doporučujeme použít spojku kouřovodu pr. 150 mm, která má obě strany zúžené a omotat ji těsnící šnůrou!

Parametry

Jmenovitý výkon: 16 kW
Rozsah výkonu: 7 - 16 kW
Průměr kouřovodu: 150 mm
Externí přívod vzduchu: Ano
Hmotnost: 140 kg
Sekundární spalování: Ano
Zadní / boční přikládání: Ne
Rozměry - (V x Š x H): 714x542x726 mm
Barva: černá
Horní připojení kouřovodu: ano
Zadní připojení kouřovodu: ne

Najdete v těchto kategoriích

Související produkty