Kategorie

KRATKI MBM 10 kW krbová vložka ZOOM

KRATKI MBM 10 kW krbová vložka

NOVINKA OD FIRMY KRATKI! DOPRAVA ZDARMA + DÁREK!

Více informací

MBM/PF

Dostupnost: DO TÝDNE

27 333 Kč

Řada MB je naprostou novinkou firmy KRATKI! Ocelová vložka MBM 10 je vyrobena z kvalitního kotlového plechu a vyložena speciálními akumulačními deskami Acumotte. Bezroštové spalování, akumulační vyzdívka a deflektor zajistí čisté a ekologické spalování a maximalizuje účinnost. Dvířka jsou vyrobeny z uzavřeného válcovaného profilu, takže nehrozí jejich deformace ani při vysokých teplotách.

Vložka má již v základu přívod externího vzduchu (pr. 125 mm) a centrální regulaci, takže celý spalovací proces jednoduše ovládáte pomocí jediné páčky.

Hlavní výhodou této vložky je dvojité spalování a oplach skla. Přívod primárního vzduchu je veden mezi šamotovými deskami na dně topeniště. Sekundární vzduch je veden speciálními kanály na bocích vložky do horní části spalovací komory a je rovnoměrně rozložen na krbové sklo, čímž zamezuje jeho zanášení. Dále je také tento vzduch veden přes otvory v zadní stěně vložky díky čemuž dochází k spalování dřevoplynů. Sekundární vzduch je přiváděn i po uzavření primárního a je zcela příváděn z exteriéru.

Vývod kouřovodu je vyroben z dvou litinových částí a může být otáčen do 360°, nahoru i dozadu. Vložka má regulační aretační nožky na vyrovnání nerovností podlah (20 mm)

Krbová vložka MBM 10 kW:

nom. výkon: 10 kW

rozsah výkonu: 4 - 13 kW

pr. kouřovodu: 200 mm

účinnost: 81 %

emise CO: 0,1 %

teplota spalin: 235°C

hmotnost: 156 kg

výhřevnost: 50 - 120 m2 (v závislosti na izolaci objektu)

max. délka polen: 50 cm

kouřová klapka: ne

popelník: ne

záruka: 5 let

  • Výkon - vzduch 6 - 10 kW
  • Zadní přikládání Ne
  • Průměr kouřovodu 200 mm
  • Externí přívod vzduchu Ano
Facebook