Kategorie

KRATKI NADIA 14 BS LEVÁ GILOTINA ZOOM

KRATKI NADIA 14 BS LEVÁ GILOTINA

DOPRAVA ZDARMA!

Více informací

NADIA/14/L/BS/G

Dostupnost: DO TÝDNE

45 490 Kč

Novinka od firmy KRATKI! Ocelová vložka NADIA 14 BS GILOTINA je vyrobena z kvalitního kotlového plechu a vyložena speciálními akumulačními deskami TERMOTEC. Vložka má elegantní rohové prosklení s děleným sklem a černým orámováním. Lichoběžníková spalovací komora, bezroštové spalování, akumulační vyzdívka a deflektor zajistí čisté a ekologické spalování. 

Vložka má již v základu přívod externího vzduchu (pr. 125 mm) a centrální regulaci, takže celý spalovací proces jednoduše ovládáte pomocí jediné páčky.

Hlavní výhodou této vložky je dvojité spalování a oplach skla.  Primární vzduch je přiváděn do spodní části, kde leží dřevo. Sekundární vzduch je veden speciálními kanály na bocích vložky do horní části spalovací komory a je rovnoměrně rozložen na krbové sklo, čímž zamezuje jeho zanášení. Sekundární vzduch je přiváděn i po uzavření primárního a je zcela příváděn z exteriéru.

Vývod kouřovodu je vyroben z dvou litinových částí a může být otáčen do 360°, nahoru i dozadu. Vložka má regulační aretační nožky na vyrovnání nerovností podlah (40 mm)

Krbová vložka Nadia 14 BS GILOTINA

nom. výkon: 14 kW

rozsah výkonu: 6,5 - 17 kW

pr. kouřovodu: 200 mm

účinnost: 80 %

emise CO: 0,09 %

teplota spalin: 245°C

hmotnost: 255 kg

výhřevnost: 80 - 170 m2 (v závislosti na izolaci objektu)

max. délka polen: 70 cm

kouřová klapka: ne

popelník: ne

záruka: 5 let

Jsme přímí dovozci a distributoři krbových vložek Kratki. Většinu vložek má firma Kratki skladem, proto jsou naše dodací termíny nejrychlejší v ČR.

  • Výkon - vzduch 10 kW a více
  • Zadní přikládání Ne
  • Průměr kouřovodu 200 mm
  • Externí přívod vzduchu Ano
Facebook