Kategorie

KRATKI ZIBI 11 kW krbová vložka ZOOM

KRATKI ZIBI 11 kW krbová vložka

ZIBI/PF

Dostupnost: 2 měsíce

25 990 Kč

Ocelová vložka ZIBI 11 kW je vyrobena z kvalitního kotlového plechu a vyložena speciálními akumulačními deskami TERMOTEC. Bezroštové spalování, akumulační vyzdívka a deflektor zajistí čisté a ekologické spalování.

Vložka má již v základu přívod externího vzduchu (pr. 125 mm) a centrální regulaci, takže celý spalovací proces jednoduše ovládáte pomocí jediné páčky (pokud chcete přívod zcela uzavřít, doporučujeme použít regulaci).

Hlavní výhodou této vložky je dvojité spalování a oplach skla. Sekundární vzduch je veden speciálními kanály na bocích vložky do horní části spalovací komory a je rovnoměrně rozložen na krbové sklo, čímž zamezuje jeho zanášení. Sekundární vzduch je přiváděn i po uzavření primárního a je zcela příváděn z exteriéru. Speciální konstrukce této vložky ji dovoluje použít v domech z rekuperací, jelikož je vložka dokonale utěsněna a veškerý vzduch se přívádí z exteriéru.

Vývod kouřovodu může být natočen nahoru i dozadu. Vložka má regulační aretační nožky na vyrovnání nerovností podlah (40 mm)

Krbová vložka ZIBI 11

nom. výkon: 11 kW

rozsah výkonu: 4,5 - 14 kW

pr. kouřovodu: 180 mm

účinnost: 80 %

emise CO: 0,1 %

teplota spalin: 290°C

hmotnost: 160 kg

výhřevnost: 100 - 130 m2 (v závislosti na izolaci objektu)

max. délka polen: 50 cm

kouřová klapka: ne

popelník: ne

záruka: 5 let

Jsme přímí dovozci a distributoři krbových vložek Kratki.

  • Výkon - vzduch 10 kW a více
  • Zadní přikládání Ne
  • Průměr kouřovodu 180 mm
  • Externí přívod vzduchu Ano
Facebook