Kategorie

KRATKI NADIA 10 krbová vložka ZOOM

KRATKI NADIA 10 krbová vložka

DOPRAVA ZDARMA!

Více informací

NADIA/10

Dostupnost: DO TÝDNE

23 659 Kč

Novinka od firmy KRATKI! Ocelová vložka NADIA 10 je vyrobena z kvalitního kotlového plechu a vyložena speciálními akumulačními deskami Acumotte. Vložka má elegantní prosklení s černým orámováním. Lichoběžníková spalovací komora, bezroštové spalování, akumulační vyzdívka a deflektor zajistí čisté a ekologické spalování. Krbová vložka Nadia také nabízí možnost změny otevírání dvířek ze standartního pravostranného na opačné.

Vložka má již v základu přívod externího vzduchu (pr. 125 mm) a centrální regulaci, takže celý spalovací proces jednoduše ovládáte pomocí jediné páčky.

Hlavní výhodou této vložky je dvojité spalování a oplach skla. Přívod primárního vzduchu je veden mezi šamotovými deskami na dně topeniště. Sekundární vzduch je veden speciálními kanály na bocích vložky do horní části spalovací komory a je rovnoměrně rozložen na krbové sklo, čímž zamezuje jeho zanášení. Sekundární vzduch je přiváděn i po uzavření primárního a je zcela příváděn z exteriéru.

Vývod kouřovodu je vyroben z dvou litinových částí a může být otáčen do 360°, nahoru i dozadu. Vložka má regulační aretační nožky na vyrovnání nerovností podlah (40 mm)

Krbová vložka Nadia 10

nom. výkon: 11 kW

rozsah výkonu: 6 - 14,4 kW

pr. kouřovodu: 200 mm

účinnost: 81 %

emise CO: 0,1 %

teplota spalin: 285°C

hmotnost: 134 kg

výhřevnost: 80 - 120 m2 (v závislosti na izolaci objektu)

max. délka polen: 35 cm

kouřová klapka: ne

popelník: ne

záruka: 5 let

  • Výkon - vzduch 6 - 10 kW
  • Zadní přikládání Ne
  • Průměr kouřovodu 200 mm
  • Externí přívod vzduchu Ano
Facebook